Kim jesteśmy

Siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Założona została w 2010 roku i od tego czasu nieprzerwanie realizuje zlecenia z zakresu tworzenia stron internetowych oraz aplikacji WEBowych. Zajmujemy się również wsparciem IT z zakresu usług internetowych. Posiadamy własną infrastrukturę serwerową, w ramach której świadczymy usługi internetowe, takie jak hosting czy dzierżawa serwerów VPS. Oferujemy również dzierżawę serwerów dedykowanych oraz licencji Microsoft na potrzeby projektów prowadzonych w ramach serwerów.

Co robimy

Skupiamy się na realizacji ambitnych projektów internetowych, takich jak loterie, konkursy, programy lojalnościowe. Z powodzeniem także tworzymy sklepy internetowe, strony firmowe oraz dedykowane aplikacje WEBowe zaspokajające konkretne potrzeby naszych klientów.

Dlaczego usługi internetowe?

Każde zlecenie jest inne, stawia nowe wyzwania i nie pozwala wpaść w monotonię. Współpraca z różnymi klientami, z różnych branż, pozwala na poszerzanie wiedzy nie tylko w zakresie usług internetowych, ale pozwala także poznać różne branże od "zaplecza". Często tworzenie konkretnych rozwiązań, szczególnie przy dedykowanych aplikacjach WEB, związane jest z koniecznością poznania procesów zachodzących na poszczególnych etapach działalności w firmach klientów. Natomiast przy tworzeniu serwisów internetowych pojawiające się cały czas nowe wyzwania, by spełnić oczekiwania klientów, powodują, że praca nigdy się nie nudzi.

//advnet.pl/wp-content/uploads/2019/11/logo_white_pion_200.png